Půjčovna aut v Praze

Letiště Praha - Letiště Václava Havla Praha

Pražské letiště se nachází asi 15 km od centra města. To trvá přibližně 25 až 30 minuty (40 minut v hustém provozu) do centra autem a asi 30 minut městskou hromadnou dopravou (autobus č.119 + metro "A" stanice DEJVICKA). Veřejná doprava je snadno ovladatelný, čistý, spolehlivý, a jezdí často. Veřejnou dopravou bude obsahovat nějaký chůze a autobusy a metro může být přeplněný ve špičce, takže pokud máte hodně zavazadel, možná budete chtít Autopůjčovnu .

Praha vlakové nádraží - Praha Hlavní nádraží (hl.n.)

Praha má několik vlakových stanic. Nejpoužívanější z nich jsou Hlavní nádraží (vlakové nádraží v Praze), Holešovice nádraží (Nádraží Holešovice), a Smíchov nádraží (Nádraží Smíchov). Jsou všechny dostupné metrem a několika tramvajových linek.

Praha autobusové nádraží - Autobusové nádraží Florenc v Praze

Dva nejčastěji používané patří Florenc v Praze autobusové zastávky a Roztyly. Pokud jedete do Prahy na mezinárodní autobusové, budete s největší pravděpodobností dorazí autobusového nádraží Florenc, Který se nachází na B / C řádku metra.

Prague City Centre - Praha centrum

Pražské historické centrum leží na obou březích řeky Vltavy. Karlův most je hlavní spojení. Staré Město (Stare Mesto) je na východním břehu řeky. Staré Město je doma k nejkrásnějším náměstí v Praze, Staroměstské náměstí. Nové Město (Malá Strana), je na druhé straně, a vysoko nad to Castle District (Hradčany), s Pražským hradem. Hradčany v Praze, nebo Hradčany, je populární díky nádherným a uložení vlastního hradu, a katedrály Sv. Víta. Všechny tyto atrakce spolu s bezstarostnou café kultury, Praha je ideální město pro krátkou přestávku nebo dovolenou.

Hotely v Praze - HOTELY v Praze

Praha má tolik úžasných pražské hotely nabídnout návštěvníkům. Od Pražského hradu na jedné straně historického centra, na Václavské náměstí na straně druhé (pěšky dolů přes Malou Stranu, přes Karlův most a přes Staré město), je třeba jen 25 minut. Pokud si pobyt v hotelu nebo apartmánu v Praze Praha 1 nebo 2, na obou stranách řeky, a můžete snadno chodit na všech památek a zajímavostí.

Kancelář Praha - Kacelar Praha

Praha je velmi dynamické město. Jeho rychle rostoucí ekonomika láká obchodníky a podnikatele z celého světa. Mnoho mezinárodních společností si vybralo Prahu jako místo svého evropského ústředí. Praha nabízí i novou kancelář budovy a rekonstruované historické budovy.